Меню
Ваша корзина

Інформація про доставку

Оформлення замовлення

Оформлення замовлення здійснюється за допомогою «Кошика» або за телефоном:

+380934604607, Юля (менеджер з продажу рушникосушарок)

+380500888155, Ірина (менеджер сервісного обслуговування електротоварів); 


             Доставка замовлення

1. Якщо сума Вашого замовлення не перевищує 5000 грн., доставка здійснюється транспортною компанією «Нова Пошта» за Ваш рахунок.

2. Якщо сума Вашого замовлення перевищує 5000 грн., доставка товару є БЕЗКОШТОВНОЮ. Доставка здійснюється транспортною компанією «Нова Пошта».

3. Адресна доставка по Україні оплачується згідно тарифів транспортної компанії «Нова Пошта».

4. Якщо обраний Вами виріб є на складі, Ви отримаєте Ваше замовлення протягом 3 днів*. Під час оформлення замовлення, будь ласка, вкажіть ПІБ одержувача, номер телефону, місто, номер відділення «Нової Пошти». Інформація про відправку замовлення (номер товарно-транспортної накладної) будуть відправлені на Вашу електронну адресу або на Ваш номер телефону прийде СМС.

5. На складі транспортної компанії «Нова Пошта» рушникосушка зберігається протягом 5-ти робочих днів з урахуванням дня надходження відправлення до відділення. Зверніть, будь ласка, увагу, що у разі закінчення терміну зберігання рушникосушки на складі транспортної компанії «Нова Пошта» замовлення буде відправлено назад до відправника.* Уточнюйте, будь ласка, наявність товару. Доставка здійснюється протягом 3 робочих днів за умови наявності товару на складі. У разі його відсутності, доставка може зайняти до 10 днів (на виготовлення продукції потрібен додаткой час). Період виготовлення товару під замовлення, може сягати до 3 тижнів. Термін доставки може варіюватися в залежності від того, коли було оформлено Ваше замовлення (враховуйте, будь ласка, вихідні та святкові дні).

 Оплата замовлення

            Ви можете обрати зручний для Вас спосіб оплати замовлення:

• Оплата післяплатою (тільки у випадку користування послугами «Нової Пошти»)

• Безготівковий розрахунокЗазначені на сайті ціни є актуальними на даний момент часу. Ціна товару вказана в національній валюті (гривня) і є фіксованою при оформленні замовлення