Меню
Ваша корзина

Про нас

ПП "ВО ЕЛНА-СЕРВІС"

Виробниче об’єднання «Елна-Сервіс» – найбільше промислове підприємство України, яке вже понад 20 років займається розробкою, впровадженням та виробництвом широкого спектру побутових електронагрівачів. Маючи власну виробничу площу, оснащену великим парком різноманітного промислового обладнання та науковим потенціалом, ми щороку розробляємо нові продукти, розширюємо асортимент продукції та системно підходимо до підвищення якості. Продукція виготовляється під торговою маркою «Елна-Сервіс» із застосуванням сучасних технологій та комплектуючих провідних компаній. Ми виробляємо близько 200 побутових електрообігрівачів.

Вся наша продукція сертифікована відповідно стандартам безпеки, що діють в Україні та країнах Митного союзу. Протягом тривалого часу «Елна-Сервіс» регулярно входить до ТОП підприємств-виробників електропобутової техніки – лідерів України. Наші виробничі підприємства є одними з найкращих, на наших виробничих ділянках налічується понад 200 одиниць промислового обладнання: 15 автоматичних центрів, понад 100 одиниць верстатів і напівавтоматів. Для фарбування виробів використовуємо сучасні фарбувальні камери, а продукцію з нержавіючої сталі шліфуємо на електроплазмовій установці.

Близько 20% технологічного обладнання, яке ми використовуємо є унікальним, оскільки розроблене та виготовлене за допомогою власних ресурсів та за власною виробничою програмою. Щоб відповідати високим стандартам якості, ми ретельно підходимо до технології виробництва, використовуємо новітні технології та залучаємо до створення продукції кращих професіоналів.

Завдяки набутому досвіду та використанню тільки високоякісних комплектуючих, нам вдається досягати стабільно високих стандартів якості та технологій. Ми працюємо для вас і вашого тепла!

98% задоволених клієнтів.

10 причин обрати ТМ "ELNA"